interatletika.pl
0
Altanki i domki dla dzieci

Altanki i domki dla dzieci

Wybieramy altankę dla dzieci

Altany i domki są świetnym uzupełnieniem placu zabaw na terenie przedszkola. Jaskrawe i kompaktowe domki mogą posłużyć jako oddzielne urządzenia zabawowe lub wraz z piaskownicą tworzą idealne miejsce dla zabawy z piaskiem, która z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Dzięki wyposażeniu w liczydło i różnego kształtu panele dekoracyjne taka piaskownica doskonale sprzyja rozwojowi wyobraźni. Altanki dla dzieciaków są wyposażone w wygodne ławeczki, trwałą podłogę oraz daszek, który chroni przed słońcem.

Altanki i domki od Interatletiki

Ze względu na wiek użytkowników, trzeba zwrócić uwagę na materiały wykonania. Mamy do zaoferowania altany drewniane i plastikowe. Wysokogatunkowy plastik oraz ekologiczne drewno są jak najbardziej słusznym wyborem. Oprócz tego wszystkie elementy konstrukcji mają być odporne na zużycie, aby służyć przez wiele lat bez konieczności remontu. Domki dla dzieci na plac zabaw lub do ogrodu od Interatletiki to ciekawe rozwiązanie konstrukcyjne. Różnorodność kształtów i kolorów sprawia, że dziecko nie będzie się nudzić.

Podstawowym elementem, z którego korzystamy jest sklejka drewniana, która odporna na pożar i warunki pogodowe. Wszystkie ostre krawędzie zostały wygładzone. Burty wykonane są ze sklejki wodoodpornej. Elementy konstrukcyjne osadzone na kotwach stalowych.