interatletika.pl
0
Atlasy do ćwiczeń

Atlasy do ćwiczeń

Atlas do ćwiczeń Ekstra ST034

Atlas do ćwiczeń Ekstra ST034

10 200 zł.
Zobacz więcej
Poręcz stacjonarna ST034.1

Poręcz stacjonarna ST034.1

1 355 zł.
Zobacz więcej

Atlasy do ćwiczeń jako wielofunkcyjny sprzęt do użytku domowego i komercyjnego

Optymalnie dobrany sprzęt treningowy to już połowa sukcesu w wyrzeźbieniu idealnej sylwetki, ponieważ od jego jakości zależy nie tylko rezultat treningu, lecz również i bezpieczeństwo użytkownika. Zakup osobnych urządzeń to czasochłonne przedsięwzięcie, więc alternatywą tego są atlasy do ćwiczeń .

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i szerokiemu zakresu możliwości, takie urządzenia treningowe jak najbardziej nadają się do użytku domowego. Większość z atlasów oferuje nie tylko odpowiedni trening siłowy, lecz również nadają się do użytkowania przez kilku sportowców, co z kolei jest wielkim atutem dla użytku komercyjnego.

Niektóre modele oferują możliwość wykonywania do 60 rodzajów treningów na różne grupy mięśni. Największą zaletą jest specjalnie opracowana konstrukcja, która sprzyja prawidłowemu wykonywaniu ćwiczeń. Kolejną zaletą tego typu urządzeń jest szeroka funkcjonalność za dostępną cenę, dzięki czemu atlasy treningowe mogą w jakimś stopniu zastąpić ćwiczenia na siłowni. Dbając o komfort i bezpieczeństwo podczas eksploatacji, InterAtletika oferuje sprzęt wysokiej jakości, który cieszy się uznaniem wśród doświadczonych sportowców.

Wszystkie części składowe urządzeń odpowiadają standardom bezpieczeństwa i jakości, z kolei konstrukcja atlasów została opracowana przez najlepszych fachowców InterAtletiki.

Wielki wybór atlasów treningowych za dostępną cenę.

Modele pierwszych atlasów treningowych nie wyróżniały się niczym szczególnym od maszyn ze stosem obciążeń. Dopiero teraz oferta tych urządzeń jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Atlasy do ćwiczeń od InterAtletiki to wielofunkcyjne urządzenia, które przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.Dzięki wyposażeniu atlasów w dodatkowe moduły jak ławki do wyciskania i stojaki do przysiadów, urządzenia te nadają się do wszechstronnego treningu ciała.

Wszystkie modele, umieszczone na naszej stronie internetowej, zostały opracowane pod kątem potrzeb współczesnego użytkownika. Wiele z nich mogą być rozbudowane o dodatkowe moduły, co zwiększa ich funkcjonalność. Sprzęt został zaprojektowany w taki sposób aby jego użytkowanie było maksymalnie proste i zrozumiałe.

Gdzie można kupić nasze atlasy do ćwiczeń?

InterAtletika stale rozszerza obszar swojej działalności. Kupić atlasy treningowe można nie tylko w Warszawie, gdzie mieści się siedziba, lecz również w innych miastach Polski: Lublinie, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie.