interatletika.pl
0
Aktualności

Aktualności

16.10.2020

Jakie możliwości daje seria KF?

Maszyny do ćwiczeń z wbudowanym obciążeniem EXPLODE - rewelacja w świecie sprzętu sportowego!

05.07.2018

Vilnius Work Out

Firma Atletika Nova wspólnie z Komitetem Olimpijskim Litwy oraz z Firma Coca-Cola zaczynają prowadzenia instalacji urządzeń Work Out w całym kraju.

16.11.2017

Udana prezentacja produkcji "Inter Atletika" na FSB Cologne 2017

Kolonia. Centrum wystawowe “Koelnmesse”. Lepsze miejsce dla spotkania firm w zakresie produkcji sprzętu dla stref odpoczynku, urządzeń sportowych, basenów oraz firm, które dziś są liderami na rynku światowym.

21.09.2017

Jak Burmistrzowie w piłkę nożną grali

Wczoraj odbył się mecz burmistrzów z Ukrainy i Polski w Odessie na stadionie “Czornomoreć”, przy wsparciu firmy Inter Atletika. Głównym celem , rzecz jasna, nie była rywalizacja lecz umocnienie przyjacielskich stosunków polsko-ukraińskich.

01.09.2017

Więcej zabaw - lepsze zdrowie

Stacja do treningu Multifittness Gym InterAtletika MF 5.4

26.07.2017

Work-Out w Radomiu

W Radomiu odbyła się instalacja urządzenia do Work-Out MF4.4 zakupionego w ramach wygranej w konkursie grantowym FIO Mazowsze Lokalnie – inicjatywy oddolne. Mieszkańcy osiedla - dorośli i młodzież mogą się cieszyć wielofunkcyjnym urządzeniem do kalisteniki.

06.12.2016

Drabinki gimnastyczne od Interatletiki

Profesjonalne maszyny siłowe, których przeznaczeniem jest trening poszczególnych partii mięśni charakteryzują się dużymi gabarytami. Właśnie z tego powodu praktycznie niemożliwe znaleźć uniwersalne rozwiązanie, które pozwoliłoby podtrzymywać dobrą kondycję fizyczną. Ale rynek sprzętu sportowego oferuje różne przyrządy, które w jakimś stopniu mogą zastąpić ćwiczenia na maszynach. Oferta InterAtletiki to świetna okazja kupić w przystępnej cenie drabinkę gimnastyczną.

06.12.2016

Otwarcie placu zabaw w Warszawie

Firma Atletika Nova ma przyjemność zaprezentować nowy plac zabaw znajdujący się na terenie dzielnicy Targówek. Jest to nowoczesny i wielofunkcyjny zespół urządzeń zabawowych dla dzieci w różnym wieku. Każde dziecko znajdzie dla siebie coś interesującego, a rodzice mogą pilnować swoich dzieci siedząc na wygodnych ławkach. Plac zabaw posiada rozmaite urządzenia zabawowe, więc z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Dbamy o bezpieczeństwo małych użytkowników, w związku z tym wszystkie urządzenia znajdujące się na tym placu posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.