interatletika.pl
0
Siłownia Street Workout

Siłownia Street Workout

Seria Kombi

Wszystkim, którzy cenią aktywny tryb życia i lubią ćwiczenia fizyczne proponujemy sprzęt z serii „Kombi”. Siłownie zewnętrzne i elementy Workout - świetne rozwiązanie dla zdrowia. Każde z tych urządzeń pozwala trenować poszczególne grupy mięśniowe. Ćwiczenia na poręczach mogą zamienić taki typ ćwiczeń jak wyciskanie sztangi. Przy tym ćwiczone są mięśnie klatki piersiowej, barków i triceps.

Drabinka gimnastyczna to uniwersalne urządzenie zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Nadaje się do podtrzymywania i rozwoju kondycji fizycznej za pośrednictwem aktywizacji podstawowej grupy mięśni. Kółka gimnastyczne – to wspaniałe urządzenie do treningu mięśni górnej części ciała i brzucha. Wykonując statyczne lub dynamiczne ćwiczenia na tym urządzeniu rozwijasz układ ruchowy. Place Street workout posiadają wszystkie niezbędne do skutecznych ćwiczeń urządzenia, które będą pomocne w osiągnięciu sukcesów w sporcie. Urządzenia te umożliwiają wykonywania zarówno ćwiczeń siłowych, jak i ćwiczeń dla podtrzymania ogólnej sprawności.

Jesteśmy producentem sprzętu sportowego, który odpowiada wszystkim europejskim wymogom bezpieczeństwa i jest monitorowany pod względem jakości na każdym z etapów produkcji. Samodzielnie wykonujemy niezbędne testy na wytrzymałość wykorzystywanych materiałów. Duży wybór sprzętu do kalisteniki, funkcjonalność, bezpieczeństwo materiałów i niezawodność – są to główne atuty naszej firmy. Nie korzystamy z usług pośredników, jesteśmy producentem. To dlatego sami ustalamy cenę na nasze street workout urządzenia.Tylko u nas znajdziecie Państwo szeroki wybór sprzętu na różne partie mięśni, który dostosowany jest dla osób w różnym wieku. Realizujemy dostawę naszego sprzętu do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Lublina i wielu innych miast w Polsce.

Przedsiębiorstwo w 2006 roku otrzymało międzynarodowy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001-2000 według wymagań niezależnego laboratorium TUV NORD.