interatletika.pl
0
Ławeczki do ćwiczeń

Ławeczki do ćwiczeń

Ławka do ćwiczeń to podstawowy sprzęt do ćwiczeń siłowych

Ławki do ćwiczeń słusznie nazywane są jednymi z najbardziej uniwersalnych i przy tym kompaktowych urządzeń do ćwiczeń siłowych. Pomimo swojej prostej konstrukcji, urządzenie to zapewnia najszerszy zakres zastosowań.

Na przykład, ławki do wyciskania pod sztangę, jak najbardziej pasują do treningu mięśni klatki piersiowej, mięśni brzucha, i nawet, czasem, mięśni pleców i kręgosłupa. Największą zaletą takiego typu sprzętu jest jednak uniwersalność. Może on być używany jak  w siłowni tak i w domu, nie tracąc przy tym swojej efektywności. Niewielka  waga, stabilność i wytrzymałość sprawiają , że ławki do wyciskania pod sztangę  są mobilne i idealnie nadają się do użytku domowego.

Oprócz tego, takie ławki praktycznie nie posiadają ograniczeń powiązanych z  wiekiem i płcią użytkownika, co zapewnia jeszcze większą uniwersalność. Przy pomocy tego urządzenia  można wykonywać nie tylko najbardziej efektywne ćwiczenie na mięśnie brzucha, lecz również pracować ze sztangą (wycisk) i hantlami (rozpiętki).

Posiadanie takiej ławki pozwala zrezygnować z odwiedzania siłowni, ponieważ sprzęt daje możliwość ćwiczenia różnych grup mięśni.

Gwarantowana jakość

Jeśli mówimy o wymaganiach, dotyczących ławek do ćwiczeń, to główne kryteria wyboru to niezawodność i stateczność sprzętu. Aby osiągnąć te parametry, w produkcji powinny być wykorzystywane wyłącznie materiały wysokiej jakości, które właśnie są wykorzystywane przy produkcji sprzętu Inter Atletika.

Dla opracowania urządzeń, umieszczonych na tej stronie internetowej, prowadzone są prace, powiązane ze śledzeniem za aktualnymi tendencjami na rynku towarów dla sportu, udoskonaleniem  technologii produkcji i do tego dołączani są najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie. Konstrukcje urządzeń są zaprojektowane w taki sposób, aby można było je harmonijnie dopasować do dowolnej siłowni i i nie będą one przyciągały zbytniej uwagi w przypadku użycia domowego.

Absolutnie wszystkie urządzenia, przedstawione na stronie, są certyfikowane i są wykonane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa i jakości. W trosce o klienta, Inter Atletika oferuje jak  duży wybór najlepszego sprzętu na rynku tak i najbardziej korzystne warunki zakupu: atrakcyjne ceny na ławki do ćwiczeń, oferty specjalne, i oczywiście gwarancję jakości.

Duży wybór

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo znaleźć najlepsze modele sprzętu do ćwiczeń, który został sprawdzony przez specjalistów i zdobył zaufanie  i szacunek u wielu zwykłych użytkowników. Wśród oferowanych modeli ławek do ćwiczeń są jak ławki kątowe, które oprócz wszystkiego, dają możliwość wykonywania ćwiczeń na mięśni klatki piersiowej, tak i ławki poziome, które, jak najbardziej pasują do wykonywania klasycznego wyciskania sztangi.

Oprócz klasycznych modeli tego typu urządzeń, w ofercie są, także ławki dla ćwiczeń nóg, przy pomocy których istnieje możliwość wykonywania ćwiczeń, również na mięśnie jak górnej tak i dolnej części ciała. W tym wypadku, poziom oporu i jego format wybierane są drogą zmiany kąta nachylenia oparcia, a więc drogą zmiany położenia ciała użytkownika.

Sama nazwa „ławka dla nóg” wskazuje nie tylko na to, że jest to tylko sprzęt do ćwiczenia mięśni nóg. Posiadanie  tej możliwości jest przyjemnym dodatkiem do podstawowych opcji.

Wszystkie urządzenia, przedstawione na naszej stronie internetowej, są adoptowane do potrzeb naszych klientów. Zmiana kąta nachylenia oparcia ławki daje możliwość regulacji poziomu obciążeń. Do zalet składanych ławek do ćwiczeń, oprócz atrakcyjnej ceny, niezawodności i wytrzymałości, zaliczyć należy, również, i  maksymalnie małe rozmiary.

Dostawa sprzętu

Inter Atletika ciągle rozszerza granice, podwyższa jakość produkcji i obsługi klienta. Bez względu na to, że siedziba firmy znajduje się w Warszawie, dostawa sprzętu ćwiczeniowego, na wskazany adres, odbywa się w najkrótszych terminach. Gdzie by Państwo się nie znajdowali, zamówiony sprzęt zostanie dostarczony na najlepszych warunkach i w najkrótsze terminy.