interatletika.pl
0
Drabinki gimnastyczne

Drabinki gimnastyczne

Tор sprzedażyPromocjaDostawa Gratis
Zestaw "Akrobata 1 + MG3"

Zestaw "Akrobata 1 + MG3"

1 035 zł.
1 000 zł.
Zobacz więcej
Tор sprzedażyPromocjaDostawa Gratis
Drabinka gimnastyczna dla dzieci Junior ST002K

Drabinka gimnastyczna dla dzieci Junior ST002K

650 zł.
630 zł.
Zobacz więcej
Tор sprzedaży
Drabinka gimnastyczna InterAtletika Atleta-2 ST050
Tор sprzedaży
Drabinka gimnastyczna InterAtletika Atleta-1 ST051
Tор sprzedażyPromocja
Drabinka gimnastyczna dla dzieci InterAtletika Junior ST002
Mata gimnastyczna 100/200/10

Mata gimnastyczna 100/200/10

385 zł.
Zobacz więcej
Mata gimnastyczna 100/100/10

Mata gimnastyczna 100/100/10

210 zł.
Zobacz więcej
Mata gimnastyczna 100/100/5

Mata gimnastyczna 100/100/5

160 zł.
Zobacz więcej
Materac składany 180*60

Materac składany 180*60

199 zł.
Zobacz więcej
Materac składany 180*90

Materac składany 180*90

288 zł.
Zobacz więcej

Drabinka gimnastyczna - uniwersalny sprzęt sportowy

Niestety ciężko skomponować w domu wyposażenie całej siłowni z urządzeniami kardio, ciężarami i maszynami, jest to drogie i pracochłonne przedsięwzięcie. Na szczęście nie mając kompletnej, profesjonalnej siłowni jednak można trenować w domu z dobrym rezultatem.

Istnieje kilka alternatyw dla sprzętu Kardio, wśród których najbardziej popularnymi są drabinki gimnastyczne, które idealnie nadają się do ćwiczeń siłowych. Urządzenia te są znane od wielu lat, ale jednak współczesne modele mają właściwości, które zdecydowanie podnoszą poziom funkcjonalności.

Skuteczne treningi na siłowni lub w domu to nie konieczne duża ilość różnego sprzętu. Aby osiągnąć doskonałą kondycję fizyczną wystarczające jest posiadanie dobrej jakości drabinki gimnastycznej. Mimo swej prostej konstrukcji i przy całkowitym braku elektroniki, drabinki przyścienne  można śmiało nazywać jednym z najbardziej uniwersalnych i skutecznych urządzeń, które obecnie istnieją. Nie wspominając już o tym, że drabinki gimnastyczne są szanowane przez użytkowników już od dłuższego czasu i często można je znaleźć we współczesnych mieszkaniach, halach sportowych i siłowniach.

Kluczową cechą tego typu urządzeń można nazwać naprawdę minimalne wymiary przy maksymalnej korzyści dla organizmu. W rzeczywistości, nabycie dobrej jakości drabinki gimnastycznej dla użytku domowego lub siłowni, oznacza wybór uniwersalnego sprzętu do treningów kompleksowych.

Najbardziej uniwersalny trenażer w domu

Trudno wskazać najważniejsze zalety drabinek gimnastycznych gdyż łączą one małe wymiary z dużą funkcjonalnością Chodzi tu nie tylko o ćwiczeniach, które można wykonywać na tym urządzeniu. Znacznie ważniejszy jest fakt, że urządzenia tego typu nie zajmują dużej przestrzeni, nie mają zastrzeżeń co do płci, kondycji fizycznej i wieku użytkownika, więc wykonywać ćwiczenia na drabince gimnastycznej może cała rodzina.

Drabinka gimnastyczna to urządzenie przy pomocy którego można skutecznie trenować mięśni pleców, wzmocnić mięśni klatki piersiowej i jamy brzusznej i nawet podnieść pośladki! W przypadku wyposażenia drabinki w poręcze, drążek albo uchwyt do worku, zyskujecie Państwo maksymalny efekt przy minimalnych nakładach. Jest to idealny sposób na wzmocnienie mięśni pleców, brzucha, nóg i rąk, nie mówiąc już o możliwościach, które otwierają się przed użytkownikiem w wyniku modyfikacji poprzez instalację dodatkowych modułów, cena których nie jest tak duża w porównaniu z ceną osobnych urządzeń. Drabinki sportowe nie mają praktycznie żadnych zastrzeżeń co do wieku lub płci użytkownika. Kluczową rolę odgrywają tu rozmiary pomieszczenia, w którym będą one montowane i waga użytkownika.

Ile trzeba miejsca i co jest potrzebne do ćwiczeń?

Jak stwierdzono wcześniej, mimo swej prostej konstrukcji drabinka gimnastyczna jest uniwersalnym przyrządem do ćwiczeń. W zasadzie każda drabinka składa się z dwóch rur bocznych i poprzeczek, co z kolei pozwala na dokupienie dodatkowych narzędzi sportowych.

Co się tyczy warunków montażu, to drabinka potrzebuje jedynie ściany do której będzie umocowana konstrukcja. Wielkim atutem drabinki gimnastycznej jest jej kompaktowy wymiar – będąc wysoką i płaską jednocześnie, drabinka nie zajmuje za dużo miejsca w pokoju na odmianę od profesjonalnego sprzętu sportowego.

Drabinki gimnastyczne dla dzieci jako zachęta do uprawiania sportu

Oprócz klasycznych drabinek na rynku Polskim można znaleźć kolorowe drabinki gimnastyczne dla dzieci, które dodatkowo można wyposażyć w kółka, drabinkę linową, drążek albo linę. Głównym warunkiem bezpiecznego korzystania jest prawidłowa eksploatacja. Przede wszystkim, drabinka gimnastyczna to świetna możliwość nie tylko rozładować napięcia emocjonalne, lecz również przekierować ją do odpowiedniego kierunku. Będąc zaangażowanym w te ćwiczenia, dziecko będzie z przyjemnością rozwijać kondycję fizyczną.

Takiego rodzaju urządzenia to najbardziej skuteczny sposób na osiąganie sukcesów rozwojowych. Kształtowanie prawidłowej postawy ciała, tonus mięśniowy, zwiększenie siły i sprawności fizycznej, stymulacja układu przedsionkowego oraz rozwój myślenia logicznego – to daleko nie wszystko co można osiągnąć z wykorzystywaniem dziecięcych drabinek gimnastycznych.

Jedynym niezbędnym warunkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa treningu. Szczególnie to dotyczy jakości wykorzystywanego urządzenia, ponieważ od tego zależy niezawodność, a co za tym idzie i bezpieczeństwo dziecka. Wybierając drabinkę trzeba zwrócić uwagę na to, żeby konstrukcja była maksymalnie wytrzymała i bez spawów, a stosowane do produkcji materiały odpowiadały międzynarodowym standardom jakości. Zalecane jest dokupienie maty asekuracyjnej, która pomaga zredukować urazy podczas upadku.

W ostatnim czasie jednym z liderów w dziedzinie produkcji i sprzedaży drabinek gimnastycznych dla dzieci jest firma Interatletika, która zyskała uznanie w wielu krajach świata. Firma ma 20 lat doświadczenia na rynku sprzętu sportowego, potwierdzeniem czego są szeroka gama produkcji, odpowiadająca najwyższym standardom jakości oraz udział firmy w międzynarodowych targach sprzętu sportowego.

Certyfikacja produkcji jest gwarantem jakości

Każda drabinka gimnastyczna umieszczona na tej stronie, to nie tylko ergonomiczny sprzęt za niewysoką cenę, wyprodukowany w oparciu o wiedzę najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Jest to również sprzęt posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty, opracowany przez najlepszych fachowców, odpowiadający europejskim normom bezpieczeństwa i jakości.

Produkcja firmy słynie ze swojej niezawodności i trwałości, dzięki którym Inter Atletika cieszy się szacunkiem wśród tych, którzy cenią aktywny tryb życia i dobrej jakości sprzęt sportowy nie tylko w Polsce i na Ukrainie, ale również i w innych państwach Europy i świata.

Produkcja firmy

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo znaleźć szeroki wybór jak klasycznych, tak i rehabilitacyjnych drabinek, konstrukcja i rozmiary których mogą być różnorodne.

Przedstawiamy Państwu jak konstrukcje, wykonane z drewna, tak i metalowe odpowiedniki. Jak drabinki rehabilitacyjne tak i drabinki klasyczne cechują się maksymalną wytrwałością i różnorodnością. Wśród przedstawionych wyżej drabinek mogą Państwo znaleźć odpowiedni wariant, który pasowałby do Państwa wnętrza.

Drabinka sportowa z przymocowanym drążkiem jest idealnym rozwiązaniem dla małego pokoju, które zapewni skuteczny trening. Dla pokoi i siłowni o małej powierzchni oferowany jest szeroki wybór konstrukcji rozporowych, które mocowane są pomiędzy podłogą a sufitem nie zajmując za dużo miejsca. Drabinka gimnastyczna wyposażona w siatkę linową pozwoli urozmaicić trening i rozszerzyć kompleks ćwiczeniowy. Konstrukcja w kształcie litery „I” pozwala stworzyć własną siłownię w domu przy pomocy dołączenia różnych akcesoria do drabinek, dostępnych w naszym sklepie. Firma Interatletika prowadzi ciągłą pracę nad rozszerzeniem oferty produkcyjnej. Drabinki gimnastyczne dla dzieci od Interatletiki są idealnym rozwiązaniem przestrzennym dla małych pokoi. Oferujemy możliwość zakupu drabinki gimnastycznej tanio i bez pośredników.

Gdzie dostarczamy

Bez względu na lokalizację Państwa (w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie bądź w innym mieście), zamówiony sprzęt zostanie dostarczony na najlepszych warunkach i w najkrótsze terminy!