interatletika.pl
0
Aluminiowe place zabaw

Aluminiowe place zabaw

Aluminiowe place zabaw

Główną zaletą placów zabaw jest pełna swoboda działań. Można biegać, skakać i głośno krzyczeć lub nawet robić to wszystko jednocześnie. Jest to świetne rozwiązanie problemu aktywności fizycznej dzieci dla mieszkańców bloku.

Plac zabaw aktywnie sprzyja nawiązaniu więzi społecznych. Przychodzi tu dużo dzieci, więc zawsze można znaleźć sobie wesołe towarzystwo. Dzieci uczą się komunikacji z rówieśnikami oraz nawiązywaniu relacji społecznych w dzieciństwie.

Dzieci od najmłodszych lat powinny mieć wystarczająco dużo czasu na rozwój fizyczny. Niestety, wielu rodziców woli włączyć dziecku bajki lub gry na tablecie, aby czymś je zainteresować. Ale najzdrowsze jest świeże powietrze i odpowiednie ćwiczenia. Place zabaw dla dzieci to najlepsze miejsce, aby rozładować niepohamowaną dziecięcą energię. Są one wyposażone we wszystkie niezbędne do tego zabawki . Jest to miejsce gdzie wiele dzieci zaczyna swoje pierwsze kroki w sporcie.

Oprócz funkcji socjalizacyjnej place zabaw stwarzają odpowiednie warunki aby zachęcić dziecko do aktywności fizycznej. Chodzi tu o wyposażenie placów zabaw w różne przyrządy, umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu. Jest to miejsce gdzie wiele dzieci stawia swoje pierwsze kroki w sporcie.

Słupy korpusu: profil aluminium rozmiarem 90 х 90мм z powierzchnią utlenionej elektrolitem.

Platforma: stalowy karkas 880х880мм z podłogą z drzewnego kompozycyjnego materiału 140х24мм.

Schodki: stalowy korpus z wstawkami z drzewnego kompozycyjnego materiału o 24мм grubości.

Rączki i drugie stalowe elementy: stal ocynkowana pomalowana farbą proszkową.

Dach i boczne paneli: listy HDPE (polietylen o wysokiej spoistości) z grubością w 12, 15 czyli 19 мм.

Zjeżdżalnia: polietylen.

Bolce: stal nierdzewna.