interatletika.pl
0
Seria XR

Seria XR

Seria XR

Maszyny wielufunkcjonalne - to pojednanie kilku trenażerów w jedynym mechanizmie, który działa uzgodniono i przemyślano. To akurat ta konstrukcja, która podchodzi dla niewielkiego obszaru : dla malutkiej sali czy dla swojego domu również jak dla profesjonalnej siłowni. To funkcjonalna wersja, która pozwala opracowywać mnóstwo grup mięśni. W każdym modelu obciążenie nadaje się do regulowania. Poza tym, taka stacja pozwala samodzielnie wyznaczać ilość i siłę wykonywanych ćwiczeń.

Takie maszyny charakteryzują się długowiecznością, pewnością konstrukcji. Wytrzymują całodobowe treningi i nawet przeznaczone dla jednoczesnego treningu kilku sportowców.

Cała konstrukcja jest zaprojektowana z uwzględnieniem przepisania i celi trenażera toż maksymalnie wygodna dla użytkownika.

Liniał trenażerów X - line - to sprzęt, zrobiony na podstawie wysokich technologii. Linia produkcji jest automatyzowana, opracowaniem trenażerów zajmują się współpracownicy, co przejęło doświadczenie podczas praktyki w USA. Toż X - line różni się stylowym rodzajem i funkcjonalnością, który odpowiada wszystkim współczesnym sportowym tendencjom.

Jedną z głównych charakterystyk liniału trenażerów X - line można liczyć lepsze na rynku pojednanie jakości i ceny, któremu trudno znaleźć analogi na współczesnym rynku fachowego sprzętu