interatletika.pl
0
Wyposażenie placów zabaw

Wyposażenie placów zabaw

Urządzenia placów zabaw – dla zdrowego i wesołego spędzania czasu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży artykułów sportowych, nasze zabawki na plac zabaw dla dzieci mogą służyć za wzór godny naśladowania. Udało nam się wejść do grona najlepszych w Europie dostawców sprzętu zabawowego. Dziś z dumą możemy stwierdzić, że nasza firma oferuje największy asortyment towarów tej kategorii. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa dzieci, bez względu na to, czy plac jest ogrodzony czy nie, lepiej rozmieszczać je jak najdalej od jezdni. Konstrukcje, które tworzą uliczny plac zabaw, powinny gwarantować bezpieczeństwo dziecka, przy okazji sprzyjając jego fizycznemu i umysłowemu rozwojowi oraz społecznej adaptacji. Nasze place – to nie tylko sportowe zestawy, lecz całe miasteczka, gdzie nikt nie będzie się nudził.

Zabawy na placu zabaw sprzyjają rozwojowi fizycznemu dziecka

Zabawa na podwórku jest ważnym czynnikiem kształtującym osobowość dziecka. Dzieciaki rozwijają swoje umiejętności komunikacyjne, zawierają nowe znajomości oraz rozwijają się fizycznie. Dzieci nie lubią zatrzymywać się w jednym miejscu, toż dobrze wyposażony plac zabaw pozwoli dzieciakom bez względu na porę roku wspaniale spędzić czas w towarzystwie innych dzieci i rodziców.

Każde dziecko ma swoje preferencje: ktoś lubi siedzieć godzinami w piaskownicy, a kogoś nie można oderwać od zjeżdżalni. Właśnie dlatego stworzyliśmy zachwycające kompleksy zabawowe, które łączą w sobie atrakcje różnego typu.

Wykorzystywane surowce

Drewno. Drewno jest najbezpieczniejszym i ekologicznym materiałem. Specjalne pokrycie lakierowe przez długi czas chroni konstrukcje przed zużyciem. Nasze place zabaw z drewna są dokładnie sprawdzane pod kątem zgodności z normami bezpieczeństwa, co zapewnia dziecku całkowitą ochronę przed zadrapaniami podczas zabawy.

Metal. Metal jest najbardziej trwałym materiałem, posiada takie właściwości jak odporność na warunki pogodowe oraz dzięki specjalnemu pokryciu jest zabezpieczony przed korozją. Oferujemy Państwu szeroki wybór konstrukcji metalowych o różnych kolorach i kształtach.

Kombinowanie materiałów. Produkujemy elementy placów zabaw z wykorzystaniem drewna, metali i plastyku. Konstrukcje metalowe pozwalają zaopatrzyć plac zabaw w narzędzia dla aktywności fizycznej, z kolei plastyk ekologiczny dodaje atrakcyjności.

Rodzaje placów zabaw

Dziecięce place zabaw możemy podzielić na następujące kategorie:

Uniwersalne: składają się ze sprzętów dla każdej grupy wiekowej: piaskownica i schodki dla maluchów, drogi linowe, huśtawki, drewniane domki dla średniej grupy wiekowej i drążki ze schodkami dla starszych.

Modułowe: takie zestawy są podzielone na strefy wiekowe, co sprzyja bardziej bezpiecznemu i komfortowemu przebywaniu w strefie odpowiedniej grupie wiekowej. Drewniany sprzęt na placach zabaw jest ekologiczny i estetyczny, ma także wiele innych zalet: jest przyjazny, ma mniejszą wagę (dzięki czemu łatwiej go przetransportować), zapewnia różnorodność kolorów i form.

Nasze wyroby kupują troskliwi rodzice

Ceny wyposażenia placów zabaw od Intertatletiki przyjemnie Państwa zaskoczą. Właśnie u nas znajdą Państwo interesujące warianty, które nadają się dla dzieci różnego wieku. Na naszej stronie internetowej można zobaczyć zdjęcia wszystkich kompleksów w szczegółach, co ułatwi Państwu wybór najwłaściwszej i zgodnej z Państwa oczekiwaniami oferty. Zapewniamy Państwu terminową dostawę oraz oferujemy usługi w zakresie prac montażowych, instalacyjnych i serwisowych, co pozwoli Państwu zaoszczędzić nie tylko pieniądze, lecz także czas.

Nasz towar jest certyfikowany i odpowiada wszystkim europejskim wymogom bezpieczeństwa. Firma Interatletika to bezpośredni producent placów zabaw. Wygoda, bezpieczeństwo materiałów i szeroki asortyment - są to cechy wyróżniające nasze wyposażenie placów zabaw od innych.