interatletika.pl
0
Seria BT

Seria BT

Seria BT

Szeroka gama sprzętu siłowego BT dostępna na rynku od roku 2001. Maszyny siłowe tego typu charakteryzują się przystępną ceną oraz wyposażeniem stosu obciążeń w osłonę, która zapewnia cichą pracę urządzenia. Wykończenie oparć, siedzisk i blokad stanowi dwuwarstwowa pianka poliuretanowa. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy szeroki wybór koloru konstrukcji i elementów tapicerskich.

Profile stalowe dostępne w kolorystyce: biały, metalik, czarny, żółty. Tapicerka wykonana jest z ekoskóry i dostępna w następujących kolorach: ciemnoszary, jasnoszary, ciemnogranatowy, jasnogranatowy, brązowy, czarny, zielony, czerwony. Szeroki wybór kolorowych rozwiązań sprawia, że maszyny serii BT można dopasować do koloru wykończenia pomieszczenia.

Główną zaletą urządzeń jest minimalistyczny design, dzięki któremu każdy metr kwadratowy siłowni będzie skutecznie wykorzystany. Malowanie proszkowe chroni metal przed korozją i zapewnia jaskrawość kolorów. Mocna konstrukcja metalowa o wymiarach 60x60x2,5 mm gwarantuje niezawodną pracę przy intensywnym treningu. Grubość ścianki obudowy stosu wynosi 2mm. Wysokiej jakości linka stalowa o średnicy 4.8 mm w powłoce nylonowej wyprodukowana w USA składa się z 7 splotów. Stos zawiera różną ilość sztabek o wadze 5 kg w zależności od modelu. Sztabka jest wykonana ze stali i posiada wymiary 344х100х20 mm. Dzięki zastosowaniu sworznia magnetycznego można szybko zmieniać obciążenie.