interatletika.pl
0
Street workout sprzęt do kalisteniki

Street workout sprzęt do kalisteniki

Street workout urządzenia dla ćwiczeń na świeżym powietrzu

Street Workout - to nie tylko rodzaj sprzętu do ćwiczeń, lecz również popularny sport, który zyskuje coraz większą popularność wśród młodzieży. Street Workout to przede wszystkim ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, które odbywają się na świeżym powietrzu. Ćwiczenia te angażują prawie wszystkie partie mięśni, co jest świetną alternatywą dla siłowni. Różnorodność technik treningowych, zwiększona wydolność dzięki dotlenieniu organizmu, harmonijny rozwój mięśni i wszystko to za darmo – są to główne zalety treningu Street Workout.

Co oferujemy?

Oferta od InterAtletiki cechuje się bogatym wyborem przyrządów do kalisteniki:

  • zestawy sportowe;
  • poręcze gimnastyczne;
  • wielopoziomowe drążki;
  • drabinki poziome;
  • ławki do ćwiczeń brzucha;
  • ławki do ćwiczeń mięśni pleców;
  • drabinki gimnastyczne;
  • kółka gimnastyczne.

Każde z tych urządzeń pozwala trenować poszczególne grupy mięśniowe. Ćwiczenia na poręczach mogą zamienić taki typ ćwiczeń jak wyciskanie sztangi. Przy tym ćwiczone są mięśnie klatki piersiowej, barków i tricepsDrabinka gimnastyczna to uniwersalne urządzenie zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Nadaje się do podtrzymywania i rozwoju kondycji fizycznej za pośrednictwem aktywizacji podstawowej grupy mięśni.Kółka gimnastyczne – to wspaniałe urządzenie do treningu mięśni górnej części ciała i brzucha. Wykonując statyczne lub dynamiczne ćwiczenia na tym urządzeniu rozwijasz układ ruchowy.Place Street workout posiadają wszystkie niezbędne do skutecznych ćwiczeń urządzenia, które będą pomocne w osiągnięciu sukcesów w sporcie. Urządzenia te umożliwiają wykonywania zarówno ćwiczeń siłowych, jak i ćwiczeń dla podtrzymania ogólnej sprawności.

Urządzenia street workout od InterAtletiki

Jesteśmy producentem sprzętu sportowego, który odpowiada wszystkim europejskim wymogom bezpieczeństwa i jest monitorowany pod względem jakości na każdym z etapów produkcji. Samodzielnie wykonujemy niezbędne testy na wytrzymałość wykorzystywanych materiałów. Duży wybór sprzętu do kalisteniki, funkcjonalność, bezpieczeństwo materiałów i niezawodność – są to główne atuty naszej firmy. Nie korzystamy z usług pośredników, jesteśmy producentem. To dlatego sami ustalamy cenę na nasze street workout urządzenia.Tylko u nas znajdziecie Państwo szeroki wybór sprzętu na różne partie mięśni, który dostosowany jest dla osób w różnym wieku. Realizujemy dostawę naszego sprzętu do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Lublina i wielu innych miast w Polsce.