interatletika.pl
0
Akcesoria do fitnessu

Akcesoria do fitnessu

Promocja
Ściskacze Iron Gym™  Hand Grip (2 szt.)
Promocja
Ściskacz Iron Gym™, regulowany

Ściskacz Iron Gym™, regulowany

25 zł.
Zobacz więcej
Promocja
Uchwyty do pompek Iron Gym PRO

Uchwyty do pompek Iron Gym PRO

43 zł.
Zobacz więcej

Sprzęt fitness - skakanki, ściskacze oraz kółko do ćwiczeń brzucha

Akcesoria fitness to prosty w użytkowaniu sprzęt, który nadaje się do ćwiczeń zarówno w domu, jak i na siłowni. Akcesoria te pozwolą urozmaicić trening, oraz poprawić kondycję tych partii ciała, które nie są angażowane podczas właściwego treningu. Uprawiać fitness można w każdym wieku i w dowolnym miejscu. Istota fitnessu polega na tym, aby poprawić sylwetkę bez użycia profesjonalnego sprzętu. Obok maszyn siłowych i cardio w naszej ofercie można znaleźć przydatne akcesoria do zajęć fitness, a mianowicie skakankę, ściskacze, kółko do ćwiczeń brzucha oraz uchwyty do pompek. Rozgrzewka za pomocą tych prostych przyrządów treningowych będzie doskonałym sposobem na przygotowanie mięśni do wysiłku.

Ściskacze do rąk pozwolą przeprowadzić rozgrzewkę mięśni dłoni oraz zwiększyć siłę ucisku, co z kolei jest ważnym czynnikiem podczas ćwiczeń ze sztangą lub hantlami. Oferujemy również przyrządy do pompek, które pomogą wzmocnić mięśnie ramion i ud, oraz uelastycznić mięśnie klatki piersiowej. Regularne ćwiczenia na skakance to świetny sposób na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni nóg. Kółko do ćwiczeń pozwala wypracować idealny sześciopak na brzuchu.

Akcesoria fitness od producenta Iron Gym

Iron Gym – to jeden z najprędzej rozwijających się producentów sprzętu sportowego na świecie. Sprzęt fitness tej marki łączy w sobie funkcjonalność z estetycznym wyglądem i idealnie nadaje się do ćwiczeń w domu.

Urządzenia Iron Gym wyprodukowane są z najlepszej jakości materiałów, zaprojektowane przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie i są wielokrotnie przetestowane. Konstrukcja każdego z trenażerów została zaprojektowana w taki sposób, aby jak najlepiej sprostać potrzebom użytkownika. I nie ważne z czego korzystasz, drążka lub trenażera brzucha, możesz być pewien, że ćwiczenia te nie będą szkodliwe dla wnętrza mieszkania.

Wśród wielu niewątpliwych zalet sprzętu fitness Iron Gym, należy wymienić praktyczność i łatwość użytkowania. Na współczesnym rynku towarów sportowych ciężko znaleźć sprzęt, który mógłby konkurować z Iron Gym pod względem łatwości montowania.

Atletika Nova ma zaszczyt zaprezentować ofertę Iron Gym na rynku polskim, będąc jej dystrybutorem. Właśnie dlatego możemy zaproponować naszym Klientom nie tylko szeroki wybór sprzętu Iron Gym, lecz również i najlepsze ceny.