interatletika.pl
0
Udana prezentacja produkcji "Inter Atletika" na FSB Cologne 2017

Udana prezentacja produkcji "Inter Atletika" na FSB Cologne 2017

16.11.2017

Kolonia. Centrum wystawowe “Koelnmesse”. Lepsze miejsce dla spotkania firm w zakresie produkcji sprzętu dla stref odpoczynku, urządzeń sportowych, basenów oraz firm, które dziś są liderami na rynku światowym. Właśnie tu konstruktorzy mogą zademonstrować swoje nowe trendy, a przedsiębiorcy mogą zawrzeć milionowe kontrakty dla nowych projektów. Więcej 650 firm z ponad 45 krajów przyjechali przedstawić swoją produkcję i zadać kierunek na następny rok w swojej branży. GF "Inter Atletika" również znajdowała się w centrum samych oczekiwanych przedsięwzięciach 2017 roku. Cztery dni wyroby firmy znajdowali się na stoiskach i nikogo nie pozostawiły obojętnym.

GF "InterAtletika" różniła się stylem, jakościowym sprzętem i nieskończonym potokiem zainteresowanych osób. Nowe urządzenia dziecięcego, sportowego i parkowo-ogrodowego sprzętu zainteresowały mnóstwo zagranicznych przedstawicieli firm.

Współczesne tendencje spotkały z zachwytem!

Osoby, które odwiedziły wystawę, mogły zobaczyć i ocenić nowo zaprojektowane zestawy zabawowe produkowane z HPL plastiku, który jest odporny na warunki pogodowe i ma trwalszy termin eksploatacji w porównaniu z drzewem i dyktą. Wielu gości zwrócili swoją uwagę na oryginalność kolorystyki sprzętu. Przedstawicieli firm ze Skandynawii odznaczyli nowe urządzenia za lakoniczny design i funkcjonalność. Również zabawowym sprzętem zainteresowały się takie kraje jak Włochy, Hiszpania, Łotwa, Litwa, Portugalia, Izrael, Armenia, Polska, Makao, Australia i inne kraje.

Sukces oczekiwał i na wystawione urządzenie Work Out od GF “Inter Atletika”. Jaskrawy design sprzętu Work Out przyciągał uwagę. Wystarczało chętnych, żeby wypróbować go, zrobić zdjęcie i nawet umówić się o możliwej współpracy w przyszłości.

Wystawa stała się przepiękną możliwością spotkać się z naszymi partnerami, zawieść nowe koneksje oraz kontaktować się z już istniejącymi klientami. Widzieć nasze płacy, trenażery, ławki w Barcelonie, Rydze, Warszawie i drugich europejskich miastach — co więcej może budzić natchnienie zespołu "Inter Atletika"? To jest prawdziwy dowód tego, że sportowy sprzęt naszej produkcji wywalczył popularność na całym świecie!

Wystawa dla GF "Inter Atletika" - bardzo udane przedsięwzięcie. Więcej setki zainteresowanych nabywców zostawiła swoje kontakty dla późniejszej współpracy. Firma w kolejny raz zarekomendowała się jako profesjonaliści — i nie zamierza na tym się zatrzymywać. Dziś z rezonem możemy zapewnić, iż po 2 latach, stoisko z polepszoną i progresywną produkcją będzie centrum całej wystawy!


Poprzedni artykuł: Vilnius Work Out