interatletika.pl
0
Ogrodzenia

Ogrodzenia

Ogrodzenie dla ogródków, podwórek i placów zabaw

Rozgraniczenie przestrzeni niesie w sobie ważną funkcjonalną rolę – tak możemy wyodrębnić oddzielne strefy, na przykład, plac zabaw lub ogródek. Taki podział zapobiega przypadkowemu wtargnięciu lub uszkodzeniu. W przypadku placów zabaw, ogrodzenie pełni rolę bariery ochronnej, która uniemożliwia dzieciom przypadkowe wydostanie się  na parking lub jezdnię.

Jak wygląda sekcja ogrodzenia?

Sekcje ogrodzenia wytwarza się z metalowych prętów, grubości ok. 5 mm. Dzięki tej  technologii, waga pojedynczej sekcji  to ok. 20 kg, co bardzo ułatwia transport oraz montaż. Specjalna powłoka ochronna zabezpiecza metal przed korozją a ogrodzenie zachowuje dobry wygląd przez cały czas użytkowania. Zamontowane ogrodzenie nie wymaga specjalnej pielęgnacji a zastosowanie  trwałej farby, odpornej na wszelkie kaprysy pogody, sprawia że następne malowanie długo nie będzie konieczne.

Zastosowanie farby używanej także do malowania różnych elementów architektury umożliwia  łatwy dobór odpowiedniego koloru.

Użytkowanie

Sekcje ogrodzenia wykorzystywane są do oddzielenia placu zabaw od podwórka lub ulicy. Ogrodzenie nie tylko oznacza teren , ale może również pełnić funkcję czysto dekoracyjną, nie ograniczając przy tym widoku na architekturę ani nie psując wyglądu placu zabaw nie stwarzając wrażenia ograniczenia przestrzeni.  Ogrodzenie łatwe w montażu nie wymaga dużego nakładu czasu czy pracy.