interatletika.pl
0
Tablice

Tablice

Tablica informacyjna

Tablica informacyjna

Zobacz więcej

Tablice informacyjne są przeznaczone dla instalacji w miejscach podania różnorodnej informacji. Tak przykładowo te tablice można zainstalować na placu zabaw z informowaniem dzieciaków i ich rodziców o regułach korzystania się placem, huśtawkami, bujakami i karuzelami. Tablice informacyjne mogą być pomalowane w bądź jaki kolor w zależności od chęci kupującego.

Firma Interatletika osiągnęła reputację jednego z wiodących producentów małych form architektonicznych różnego rodzaju. Każdy pojedynczy obiekt małej architektury jest wynikiem długotrwałej i uporczywej pracy inżynierów firmy. Drobne części konstrukcji zostały wypracowane przez czołowych projektantów i dopracowane do stanu wysokiej jakości w wyniku licznych udoskonaleń.

Do wytwarzania produkcji wykorzystuje się materiały najwyższej klasy, które odpowiadają wymaganiom w zakresie bezpieczeństwa ekologicznego, aczkolwiek cena miejskich małych form architektonicznych Interatletiki, nie jest aż tak wysoka, co z kolei jest idealnym pojednaniem ceny i jakości towarów.