interatletika.pl
0
Rowery Pionowe

Rowery Pionowe

Jeździmy z korzyścią dla zdrowia.

Dla szybkiego i jakościowego spalenia kalorii jest mnóstwo sposobów, które doradzają współcześni trenerzy. Lecz dużą popularność dziś ma trenażer, który ma wygląd roweru. Więc, na arenę wychodzą rowery treningowe!

W czym polegają przewagi nowomodnego trenażera?

Przepiękny wybór dla tych, kto nie chce zbędnego szumu i kosztów energii elektrycznej;

Imitacja podróży na wyścigowym rowerze, która przynosi prawdziwe zadowolenie;

Możliwość nastroić wysokość kierownicy i położenie siedzenia, co zapewnia bezpieczeństwo ćwiczeń.

Sam proces jazdy na nim jest trochę skomplikowany, toż poziom obciążenia dla fachowych sportowców będzie znaczny.

Na naszej stronie przedstawione są modele, posiadające mniej lub więcej rozbudowane oprogramowanie. Tak, na przykład, dla siłowni można wybrać model, który posiada kilka programów treningowych, ilość których może być zwiększona przy podłączeniu do Internetu.

Dla tego, kto ceni minimalizm, na naszej stronie przedstawione są urządzenia nie posiadające nic zbędnego: sprzęt doskonale się sprawuje i nie potrzebuje dodatkowej energii i przestrzeni. Lecz dla tych, kto wymaga więcej od urządzeń treningowych są urządzenia posiadające dodatkowe możliwości, takie jak system akustyczny, dostęp do Internetu lub gniazdo USB dla doładowania telefonu i tabletu.

Najlepsza dostawa

Gdzie by Państwo się nie znajdowali, w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Lublinie czy Wrocławiu, zamówiony u nas sprzęt będzie dostarczony w krótkim i dogodnym dla Państwa terminie.