interatletika.pl
0
Orbitreki

Orbitreki

Orbitrek Fitex A5100

Orbitrek Fitex A5100

Zobacz więcej
Orbitrek Fitex ECE7

Orbitrek Fitex ECE7

Zobacz więcej
Orbitrek Fitex E12s

Orbitrek Fitex E12s

Zobacz więcej
Orbitrek Fitex ECE 5

Orbitrek Fitex ECE 5

Zobacz więcej

Trenażer dla komfortowych i efektywnych treningów

Trenażer eliptyczny obecnie jest uważany za jeden z najbardziej efektywnych i pożytecznych dla organizmu rodzajów trenażerów. Lista pozytywnych czynników wpływających na organizm pod czas używania orbitreku jest bardzo długa: poprawa pracy układu oddechowego, układu krążenia, skuteczne i bezpieczne odchudzanie, wzmocnienie kondycji, to wszystko to tylko mała część tego, co może dać ten cud techniki.

Kluczowym czynnikiem odróżniającym ten trenażer od innych jest maksymalne zmniejszenie obciążenia stawów, kończyn i kręgosłupa, co nie tylko znacznie zwiększa komfort podczas ćwiczeń, ale, również, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Konstrukcja orbitreka jest taka, że nawet przy najniższej cenie modelu, pod czas treningu zapewniane jest jednoczesne obciążenie maksymalnej ilości grup mięśni, co powoduje wielokrotny wzrost efektywności ćwiczeń.

Działanie trenażera eliptycznego jest oparte na zasadach połączenia  kilku rodzajów obciążeń. Na przykład, jego używanie wymaga jednoczesnego zaangażowania tych samych grup mięśni co i przy bieganiu, jeździe na rowerze, nartach i nawet przy wspinaniu po schodach.

Pod względem skuteczności, orbitreki mogą, z powodzeniem, konkurować z odwiedzaniem siłowni i prześcignąć pod tym względem fitness. Wykorzystanie takich urządzeń  pozwala efektywnie trenować mięśnie nóg, rąk, pośladków, mięśni brzucha i pleców, nie odczuwając przy tym dyskomfortu, jak przy ćwiczeniach na innych rodzajach sprzętu.

Gwarancja jakości, certyfikowany sprzęt

Cały proces produkcji jest w pełni zgodny z europejskimi standardami i normami bezpieczeństwa. Dokonując wyboru naszej produkcji, otrzymacie nie tylko certyfikowany sprzęt, ale, również i gwarancję najwyższej jakości.

Funkcjonalność i niezawodność.

Spośród modeli, przedstawionych na tej stronie, można znaleźć jak orbitreki z elektro-magnetycznym systemem oporu, tak i tańsze, magnetyczne urządzenia. W zależności od oprogramowania, ten lub inny model ma większą lub mniejszą funkcjonalność. Oprócz różnych podstawowych programów, wszystkie nasze modele orbitreków, mają kilka poziomów oporu, które mogą być zmieniane jak ręcznie tak i automatycznie, oraz większy lub mniejszy zestaw dodatkowych opcji.

Na przykład, dobrej jakości orbitrek dla ćwiczeń w domu, już nie mówiąc o sprzęcie profesjonalnym, daje możliwość śledzenia za częstotliwością akcji serca (jak przy pomocy wbudowanych czujników tak i poprzez bezprzewodowy czujnik, umiejscowiony na klatce piersiowej), dystansem, szybkością ruchu, ilością spalonych kalorii i za inną informacją, która jest niezbędna dla efektywnych i skutecznych ćwiczeń.

Większa część naszych urządzeń, oprócz podstawowych, posiada, również, dodatkowe opcje. Na przykład,  trenażer eliptyczny może być wyposażony w system akustyczny, który daje możliwość słuchania ulubionej muzyki podczas ćwiczeń lub dostęp do Internetu, dzięki któremu rozszerza się zakres programów treningowych. Wartość orbitreku zależeć będzie od posiadanych opcji.

Dostarczamy do dowolnego miejsca w Polsce

Firma Inter Atletika jest dumna nie tylko z dużego asortymentu urządzeń ćwiczeniowych lecz i z tego, że jest w stanie dostarczyć zamówiony sprzęt do dowolnego miejsca w Polsce.  Bez względu na to, że siedziba firmy znajduje się w Warszawie, dostawa sprzętu ćwiczeniowego, na wskazany adres, odbywa się w najkrótszych terminach. Gdzie by Państwo się nie znajdowali, w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Lublinie czy Wrocławiu, zamówiony u nas sprzęt będzie dostarczony w krótkim i dogodnym dla Państwa terminie.