interatletika.pl
0
Sprzęt Cardio

Sprzęt Cardio

Maszyny do treningu cardio

Bieżnia idealnie nadaje się do ćwiczeń mających na celu spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Takie ćwiczenia, jak bieganie albo chodzenie sprzyjają przyspieszeniu tempa metabolizmu, co skutkuje pozbyciem się zbędnych kilogramów. Więc bieżnia jest nieodzownym elementem pracy nad estetyką sylwetki.

Regularny trening na trenażerze rowerowym sprzyja zwiększaniu masy mięśniowej nóg, wzmacnia układ krążenia i układ oddechowy oraz pozwala pozbyć się nadwagi.

Orbitreki (trenażery eliptyczne). Urządzenia tego typu szczególnie polecany tym, którym zależy na uzyskaniu jędrnych pośladków, szczupłych ud oraz łydek. Orbitrek łączy w sobie zalety innych sprzętów treningowych, co z kolei pozwala na skuteczne przeprowadzenie treningu klatki piersiowej i pleców, ud i pośladków, rąk i nóg.

Steppery. Małymi krokami do idealnej sylwetki! Ćwiczenia na stepperze naśladują ruchy, które przypominają wchodzenie po schodach. Efektem treningu jest bardziej jędrne i sprężyste ciało, szczególnie to dotyczy pośladków i ud.